Yorumlar / Sorular / Sohbetler


Sayfa Kuralları:

Lütfen Yorumlar, Sorular ve Sohbet ederken Saygıyı, Sevgiyi ve insanlığı unutmayalım!

 

Sayfa Kuralları ve Genel Bilgi

Yorumlar /Sorular / Sohbetler sitemize katılan yeni kullanıcılarımız için hazırlamış olduğumuz kurallarımızı sitemize girmeden önce lütfen okuyunuz.Bu kurallar sizlerin sitemizde zorluk çekmemesi için hazırlanmış olup sizlerin yararına ve güzel bir ortamda sohbet etmenize yarayan kurallardır. Sitemizi zor durumda bırakacak nick, küfür, argo ve belaltı sohbetler yasaktır. Bütün Yorumlarda küfür, hakaret ve aşağlayıcı kelimeler kesinlikle Yasaktır. Sitemizde insan Ayrımı, Din, Dil, Irk ve Mezhep Ayrımı yapmak yasaktır. Sohbetlerde siyasi sohbetler yapmak, propaganda yada siyasetçilere hakaret kesinlikle ban sebebidir. Site Reklamı yapmak,link vermek, msn vermek yasaktır. Yazı Formatları hakkında sizi birazda olsa bilgilendirelim. Dini konular ile ilgili sohbetler edilir ve İslami bilgiler verilir. Belaltı, argo, küfür kesinlikle yasaktır. Başvuru: Sitemizde görev almak isteyen kullanıcılarımıza hizmet vermektedir. Yönetim; sitemizdeki üst düzey site sorumlusudir. Not: Lütfen Site görevlilerimize ve sitemizde görev yapmakta olan kullanğcılarımıza daha saygılı ve görgü kurallarına uygun davranalım. Emirle değil ricayla yaptıralım işimizi teşekkürler.


Survivoroylama.com ekibi olarak her türlü oylama, anket, yazıylar, sohbetler ve yorumlar hizmetler sunmakdayız. Amacimiz kesinlikle Acun Medya Grubuna veya TV8 / TV8,5 yan ekrana rakip olmak değildir. Bu sitenin kurucuları olarak isteğimiz sadece, bizim gibi düşünen, Survivor’i seven, yakından takip edenler ile beraber bir plattformda buluşmaktır. Oylamalarda veya Anketlerde sevdiğiniz adayları / yarışmacıları seçip survivoroylama.com‘dan manevi destek sağlayabilirsiniz. Sitemizi sürekli daha iyi yapmak için uğraşsakta, sizin tavsiyelerinize muhtaç olduğumuzu bilmenizi isteriz. Yorumlar Sorular ve Sohbetler’e herkesi davet ediyoruz. Sitemizde sizleri agirlamaktan kivanc duyariz.

Daha fazla Bilgi icin Survivor-Viki, Survivor Acunn veya Acunn.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

Plattform ve Email aktarma Sitemizdeki Footer-Alanından farklı plattformlara ulaşabilirsiniz.


Comments 11

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Artık oylama sonucu kazanan kişiye ödül olarak oy atma olsa olmaz mı sence ? sen bilirsin ama bu benim isteğim 🙂 🙂 buarada site müütiş helal olsun

  2. Erdiye yapmis oldugunuz yorum kadar tefarruatli yorumu neden Berna Keklikler re yapmadiniz . Berna Keklikler de Göz 6 Sampiyonudur.

Giriş Yap

reset password

Geri dön
Giriş Yap
Format seç
Anket oluştur
Hikaye/Post