Menü Kapat

Survivor 2019

Survivor 2019 ‘a sende katıl !

Survivor 2019 ‘a kimler katılıcak. Acun Ilacalı devam edecekmi? Kimleri görmek istersiniz? Bütün sorularınızı yorumlara yazınız!

Survivor 2019 seçmeleri için heyecanlı bekleyiş devam ederken geçtiğimiz günlerde yarışmaya katılacak olan ilk isim açıklanmıştı. Eski sezonda ilk kez karma bir kadro oluşturacaklarını açıklayan Acun Ilıcalı, All Star’ın başarılı yarışmacılarının gönüllülerle mücadele edeceğini duyurdu. Peki, geçtiğimiz yıllarda 250 bin kişinin başvuru yaptığı yarışma programına katılabilmek için cevaplanması gereken sorular neler?

Survivor başvuru formu yarışmanın 2019 sezonuna katılmak isteyen Gönüllüler Takımı yarışmacı adayları tarafından merak konusu oldu. Bir süre önce Beyaz Show’da Survivor’a katılabilmek için Iğdır’dan İstanbul’a kadar yürüyen Cumali Akgül’ün ilk yarışmacı olacağı duyurulmuştu. İşte, başvuru yaparken bilinmesi gerekenler ve seçmelerin yapılmasının beklendiği tarihler…

Sende kendine güveniyorsan ve Survivor 2019’a katılmak istiyorsan Link üzerinden başvurunu yapabilirsin! Herşey bir rüya ile başlar, belkide gerçek Survivorcı senin icinde?

Buraya tıkla:

SURVİVOR BAŞVURU

Survivor Türkiye (2019), genel olarak Survivor (2019) şeklinde adlandırılan reality yarışma programının dünyada yapılışının 9. senesinde 2005 yılında Türkiye’de ilk olarak Kanal D ve Pelin Akad yapımı olarak sunulan İlk sezon yapımı. Program ismi Survivor Türkiye: Büyük Macera olmuş, rakip boyların adlandırılması Kuzey ve Güney olmuştur.

Belirgin niteliklerle ayrılmamış karışık yarışmacılar Kuzey ve Güney Takımları diye ikiye ayrıldı ve birbirlerine karşı çeşitli yarışmalarda yarıştılar. Büyük Finalinde daha sonra Kanal D’nin uzun süreli polisiye dram dizisi Arka Sokaklar’da rol alan ‘duygusal’ Survivor Uğur Pektaş’ın Kız kulesindeki başarısı, 150.000 TL’lik ve Hayatta kalan tek kişi ödülleriyle sonuçlandı.

Survivor (2019), dünya üzerinde birçok ülkede yapılan televizyon yarışması. Programda, yarışmacılar yerleşim yerinden uzak bir bölgede soyutlanarak; para ödülü ve diğer ödüller için çekişirler. Yarışmada kademeli eleme sistemi kullanılır. Yarışmacılar, yalnızca bir yarışmacı kalana kadar diğer takım arkadaşlarını kapalı oylama ile elerler. Yarışmayı kazanan “Sole Survivor” (Hayatta kalan kişi) unvanını da alır. Survivor formatı 1992’de İngiliz televizyon yapımcısı Charlie Parsons tarafından oluşturulmuştur.

Kaynak Vikipedi(R)/CNN Türk