Elif Şadoğlu


Elif Şadoğlu kimdir?

Elif Şadoğlu bilgileri burada:

Sıradışı fiziği olan Survivor Elif Şadoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli?

Survivor 2017’nin en renkli isimlerinden Elif gönüllüler takımının favori yarışmacılarından biri. Şadoğlu geride kalan süreçte dikkat çeken yarışmacıların başında geliyor.

Elif Şadoğlu kimdir?
Elif Şadoğlu kimdir?

 Gönüllüler takımının favori yarışmacılarından biri. Elif Şadoğlu geride kalan süreçte dikkat çeken yarışmacıların başında geliyor. Peki Survivor Sporcusu kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte bu soruların cevabı ve tüm detaylar haberimizde…

Survivor Elif 1992 doğumludur. Ataşehir’deki bir spor merkezinde Fitness Eğitmenliği yapmaktadır. Şadoğlu, 2014 TVG ve Fitness şampiyonasında Avrupa Vücut Geliştirme Fitness şampiyonu oldu.

Sporcu sıradışı fiziği ve Kim Kardashian’ı anımsatan poposuyla dikkat çekiyor. Peki kimdir Elif Şadoğlu, asıl mesleği ne, sevgilisi var mı, instagram hesabındaki görüntülerde neler var?

Elif Şadoğlu’nun önce instagram paylaşımları ile başlayalım. Özel hayatına dair ser verip sır vermeyen Sporcu, sevgilisi ya da ailesinden tek bir kare bile paylaşımda bulunmamış. Instagram hesabını tamamen kendine ayıran Sporcu iş arkadaşları ya da sıradan kız arkadaşlarını dahi göstermiyor. Elif ‘nin özel hayatı merak konusu olurken, vücudunun değişik açılardan çekilmiş bir çok görüntüsü bulunuyor. Özel bir spor merkezinde fitness eğitmeni olarak çalışan Sporcu, İstanbul’da yaşıyor.

Fitness şampiyonu…

Survivor yeni sezon tanıtımında ‘Hayatta hayatı ya en iyi yapacaksın, ya da en iyi yapana bırakacaksın sözleriyle iddiasını ortaya koyan Sporcu, 1992 yılında doğdu. İnstagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla dikkat çeken ve kaslı vücuduyla verdiği pozlarla sportmen kişiliğini yansıtan genç Survivor yarışmacısı, Ataşehir’deki bir spor merkezinde Fitness Eğitmenliği yapıyor. Fitness alanında uzmanlaşan Sporcu, 2014 TVG ve Fitness şampiyonasında Avrupa Vücut Geliştirme Fitness şampiyonu oldu.
Survivor’a katılacağını İnstagram hesabından duyuran Sporcu, adaya gitmeden önce sevdiklerine ve takipçilerine şu sözlerle damga vurdu; “Buraya ne yazılır kelimelere dökmek çok zor. Ailem, canım arkadaşlarım… En motivasyon dolu günlerimdiniz. Zor bir savaş ama eminim üstesinden gelebilirim, gelebiliriz. Yanımda olduğunuz için teşekkür ederim. Her zaman kalbimdesiniz, aklımdasınız. Hepinizi çok seviyorum. İyi ki varsınız. Dualarınızı eksik etmeyin.”
Oyunuzu survivoroylama‘dan verebilirsiniz.

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

reset password

Geri dön
Giriş Yap
Format seç
Anket oluştur
Hikaye/Post